DOVOLENKA od 17.7.2024 - 21.7.2024 Všetky objednávky evidujeme, odosielame v pondelok dňa 22.7.2024

NÁVOD NA POUŽITIE holiacich produktov MAGIC

V prípade použitia holiaceho krému MAGIC preskočte bod 1.

  1. Zmiešajte potrebné množstvo holiaceho prášku MAGIC s primeraným množstvom vody (zhruba 1:1). Vzniknutá konzistencia by mala byť hustotou podobná zubnej paste a nemala by po tele stekať.

(Prášok potrebuje dlhší čas kým sa s vodou rozmieša. Preto miešajte dostatočne dlho a kým sa prášok nezačne s vodou spájať, nepridávajte ďalšiu vodu. Až keď uvidíte, že prášok a voda spolu zreagovali a vzniknutá konzistencia je príliš hustá, prípadne stále miestami sypká, pridajte ešte pár kvapiek vody, prípadne dosypte prášok.)

Náš tip: Použite teplú vodu pre rýchlejšie rozmiešanie ;)

   2. Naneste rovnomerne v dostatočne hrubej vrstve na NAVLHČENÚ časť tela, ktorú chcete zbaviť ochlpenia.

   3. Nechajte pôsobiť a priebežne kontrolujte navlhčeným prstom, kedy začne ochlpenie odpadávať. Pokiaľ začnete cítiť akékoľvek podráždenie alebo pálivý pocit, ihneď hmotu dôkladne opláchnite vlažnou vodou! Doba pôsobenia závisí od hrúbky ochlpenia, typu pokožky a pod. Neodporúčame ale nanesenú hmotu nechávať na pokožke dlhšie ako 5 minút!

   4. Dôkladne oplachujte vodou pričom ochlpenie, ktoré nezmyjete vodou, jemne bez nadmerného tlaku a trenia odstráňte s použitím navlhčenej utierky alebo sprchovacej špongie. Nesnažte sa ochlpenie odstraňovať mechanicky s použitím veľkého trenia! Pokiaľ sa jemným pretretím ochlpenie nedá odstrániť, naniesli ste nedostatočnú vrstvu holiacej hmoty alebo čas pôsobenia bol príliš krátky.

Náš tip: Po nanesení počkajte cca 2min kým hmota na pokožke zaschne a následne navlhčenými rukami hmotu znova na pokožke krúživými pohybmi zvlhčite a nechajte znova zaschnúť. Touto metódou sa hmota dostane ku všetkým chĺpkom a oholenie bude 100%tné ;)

(Pri použití krému na holenie hmota na pokožke viditeľne nezaschne, ale postup je rovnaký. Z našej skúsenosti odporúčame krém nechať na pokožke pôsobiť o niečo dlhšie)

   5. Po aplikácii je potrebné pokožku hydratovať kvalitným upokojujúcim hydratačným krémom, ktorý neobsahuje ALKOHOL, prípadne odporúčame použiť kvalitný kokosový olej. Pred ďalším použitím holiacich produktov MAGIC je potrebné počkať minimálne 24 hodín.

Prejsť na ponuku holiacich produktov