Najčastejšie kladené otázky a odpovede k holiacim produktom.

Spísali sme pre Vás najčastejšie kladené otázky, ktoré dostávame od našich zákazníkov. Ak svoju odpoveď nenájdete, neváhajte nám napísať, radi Vám pomôžeme, poradíme ;)

Sú Vaše produkty testované na zvieratách?

Absolútne nie! Naše produkty neboli testované na živých tvoroch.

 

Sú Vaše holiace produkty bezpečné pre pokožku? Nie je to agresívna chémia?

Naše produkty na holenie sú pri dodržaní uvedeného testu a návodu na použitie absolútne bezpečné. Všetky naše výrobky sú riadne schválené pre použitie príslušnými orgánmi. Na našej stránke nájdete zloženie výrobku. Samozrejme produkt sa skladá z chemických látok ako väčšina kozmetických výrobkov, čo ale neznamená, že je nebezpečný pri používaní! Vždy je potrebné vykonať uvedený test na každej partii tela, ktorú idete holiť naším produktom po prvý raz. Každá pokožka má inú citlivosť a uvedeným testom zistíte, či je produkt vhodný na použitie na danej partii.

 

Naozaj to odstáni ochlpenie len tým, že produkt natriem, počkám a opláchnem? Ako to je možné?

Vieme, že to znie podozrivo, ale naozaj to takto jednoducho funguje. Zloženie našich produktov je navrhnuté tak, aby pôsobilo na štruktúru chĺpku a následne ho rozpustilo.

 

Môžem použiť na intímnych partiách?

Naše produkty sú vhodné (a dokonca obľúbené) na použitie na intímnych partiách. Keďže je ale pokožka v týchto miestach citlivejšia, je potrebné vykonať uvedený test citlivosti pred prvým použitím. 
Produkty nesmú prísť do kontaktu so sliznicami a otvorenými ranami. (určite sa chápeme ;) 

 

Je prášok vhodný aj pre tehotné?

Áno, bezproblémov ;)

 

Na koľko použití mi vystačí jedna plechovka, prípadne jedno balenie krému?

Je to individuálne, záleží na aké časti tela produkt používate. Pre predstavu, pri použití na celé dámske nohy jedno balenie vydrží zhruba 4-5 krát. Pri prášku je dôležité mať hmotu správne rozmiešanú do požadovanej konzistencie pre optimálnu spotrebu produktu.

 

Prášok sa mi nedá rozmiešať s vodou. Kde robím chybu?

Dôležité je vodu pridávať do prášku po maličkých dávkach za stáleho miešania (nie naopak!). Odporúčame použiť teplú vodu pre rýchlejšie rozmiešanie. Prášku chvíľu trvá, kým sa začne s vodou spájať! Preto treba miešať dostatočne dlho a nepridávať ďalšiu vodu, kým prášok nezačne reagovať. Celkové množstvo vody je približne rovnaké ako množstvo prášku. Aby prášok fungoval na 100% namiešaná konzistencia by mala pripomínať hustotou zubnú pastu.

Táto procedúra rozmiešavania odpadá pri použití nášho krému na holenie ;)

 

Produkt neodstránil všetky chĺpky. Čo som urobil/a zle?

Sú len 3 možnosti prečo produkt nefungoval 100%:

1. Nemali ste prášok správne rozrobený do požadovanej konzistencie.

2. Nenaniesli ste prášok rovnomerne na pokožku (prášok sa nedostal ku všetkých chĺpkom). 

Náš tip: Po nanesení počkajte cca 2min kým hmota na pokožke zaschne a následne navlhčenými rukami hmotu znova na pokožke krúživými pohybmi zvlhčite a nechajte znova zaschnúť. Touto metódou sa hmota dostane ku všetkým chĺpkom a oholenie bude 100%tné ;)

(Pri použití krému na holenie hmota na pokožke viditeľne nezaschne, ale postup je rovnaký. Z našej skúsenosti odporúčame krém nechať na pokožke pôsobiť o niečo dlhšie)

 3. Doba pôsobenia na pokožke bola príliš krátka. 

 

Môžem produkt nanášať aj na tetovanie?

Áno, bez problémov. Samozrejme tetovanie nesmie byť čerstvé.

 

Prejsť na ponuku holiacich produktov