Návod na použitie

NÁVOD NA POUŽITIE:

   1. Zmiešajte potrebné množstvo holiaceho prášku MAGIC s primeraným malým množstvom vody. Vzniknutá konzistencia by mala byť podobná zubnej paste a nemala by po tele stekať.

(Prášok potrebuje dlhší čas kým sa s vodou rozmieša. Preto miešajte dostatočne dlho a kým sa prášok nezačne s vodou spájať, nepridávajte ďalšiu vodu. Až keď uvidíte, že prášok a voda spolu zreagovali a vzniknutá konzistencia je príliš hustá, prípadne stále miestami sypká, pridajte ešte pár kvapiek vody.)

   2. Naneste rovnomerne v dostatočne hrubej vrstve na NAVLHČENÚ časť tela, ktorú chcete zbaviť ochlpenia.

   3. Nechajte pôsobiť a priebežne kontrolujte navlhčeným prstom, kedy začne ochlpenie odpadávať. Pokiaľ začnete cítiť akékoľvek podráždenie alebo pálivý pocit, ihneď hmotu dôkladne opláchnite vlažnou vodou! Doba pôsobenia závisí od hrúbky ochlpenia, typu pokožky a pod. Neodporúčame ale nanesenú hmotu nechávať na pokožke dlhšie ako 5 minút!

   4. Dôkladne oplachujte TEPLOU vodou pričom ochlpenie, ktoré nezmyjete vodou, jemne bez nadmerného tlaku a trenia odstráňte s použitím navlhčenej utierky alebo sprchovacej špongie. Nesnažte sa ochlpenie odstraňovať mechanicky s použitím veľkého trenia! Pokiaľ sa jemným pretretím ochlpenie nedá odstrániť, naniesli ste nedostatočnú vrstvu holiacej hmoty alebo čas pôsobenia bol príliš krátky.

   5. Po aplikácii je potrebné pokožku hydratovať kvalitným upokojujúcim hydratačným krémom, ktorý neobsahuje ALKOHOL, prípadne odporúčame použiť kvalitný kokosový olej. Pred ďalším použitím holiaceho prášku MAGIC je potrebné počkať minimálne 24 hodín.

 

6abd0388ae1a6d7d38932550b0d259a9_1